25 خرداد، 1401
شناسه: 525
سردار کارگر درگذشت حجت‌الاسلام «دعایی» را تسلیت گفت
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت روحانی مجاهد، انقلابی و رهرو راستین مکتب امام خمینی (ره)، مرحوم حجت‌الاسلام «سید محمود دعایی» را تسلیت گفت.

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت روحانی مجاهد، انقلابی و رهرو راستین مکتب امام خمینی (ره)، مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین «سید محمود دعایی» را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

انا لله وانا الیه راجعون

خانواده محترم مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی

با درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص) و اهدای سلام

با احترام درگذشت روحانی مجاهد، انقلابی و رهرو راستین مکتب امام خمینی (ره)، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سیدمحمود دعایی موجب تاثر و تالم گردید.

بی‌شک مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزنده آن روحانی خوش اخلاق، جدی، خستگی‌ناپذیر و پیشتاز در عرصه خدمت به اسلام و امت اسلامی و فعال در حوزه رسانه و آگاهی بخشی افکار عمومی برای همیشه ماندگار و منشا خیر و برکت برای مجاهدان سنگر تبلیغ علوم و معارف دینی و فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی خواهد بود.

این مصیبت جانکاه را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، خانواده محترم و آحاد همکاران آن مرحوم در موسسه مطبوعاتی اطلاعات و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق تعالی برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسالت می‌نمایم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
درباره ما
تماس با ما