Iran design بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
سردار کارگر:

امنیت منطقه وابسته به ایران است/ کمک مستشاری ایران، عراق و سوریه را نجات داد

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: جمهوری اسلامی توانست با بخشی از توان خود در قالب کمک مستشاری و انتقال تجربیات جنگ ۸ ساله، کشور‌های سوریه و عراق را از سیطره تروریست‌های جنایتکار نجات دهد.

...

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روز پنج‎شنبه ۲۲ فروردین در مراسم دیدار نوروزی با کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به قرار گرفتن در ایام اعیاد شعبانیه اظهار داشت: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان ماه‌هایی است که خداوند به آن‌ها عنایت خاصی دارد و امید است که قدر این ماه‌های عزیز را بدانیم و مورد توجهات و عنایات حق تعالی قرار بگیریم.

وی ضمن تبریک ایام اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت و ادامه داد: بی‌شک امنیت و آرامش امروز را مدیون خون شهدا، جانبازان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم.

سردار کارگر با اشاره به سنگ‎اندازی دشمنان در سال ۱۳۹۷ که مصادف با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بود، گفت: دشمن در سال ۹۷ با خروج از برجام و ایجاد تحریم‌های ظالمانه و اعمال فشار‌های اقتصادی، شرایط بسیار سختی را برای ایران اسلامی پیش‌بینی کرده بود که به حمدالله با تدابیر مقام معظم رهبری و همبستگی ملت غیور از این گذرگاه‌ها با موفقیت عبور کردیم و توانستیم جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را با تمام دشواری‌ها و مشکلات اقتصادی بگیریم.

وی با اشاره به تهدیدات بی‌شماری که از سوی دشمنان در سال گذشته علیه ملت ایران اعمال شده بود، تصریح کرد: علی‌رغم همه تهدیدات و دشواری‌ها، ملت ایران توانست توفیقات بیشماری را در سال ۹۷ به دست آورد و همانطور که دیدیم برخلاف صحبت‌های آقای بولتون در همایش منافقین که اعلام کرده بود «ما نخواهیم گذاشت جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی‌اش را جشن بگیرد»، ملت ایران توانست توفیقات لازم را به دست آورد و ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب خود را جشن بگیرد و ان‎شا‎الله با توکل به خدا جمهوری اسلامی جشن ۸۰ سالگی‌اش را نیز خواهد گرفت.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه ایران کشوری نیست که تحت تاثیر اشارات و موضع‌گیری‌های سخیف مقامات آمریکایی قرار بگیرد و یا اینکه در برابر اینگونه لفاظی‌ها عقب‌نشینی کند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی کشور قدرتمندی است که ضمن ایجاد امنیت در سطح کشور خود امروز در سطح منطقه نیز ایجاد امنیت کرده و به نوعی می‌توان گفت: امنیت منطقه امروز وابسته به جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه اختلاف‎افکنی و ایجاد تفرقه در کشور یکی از مهم‎ترین فعالیت‌های دشمن است، افزود: آنان می‌دانند که امروز مهمترین مسئله‌ای که می‌تواند ما را تضعیف کند اختلاف‌افکنی و از بین بردن همبستگی، وحدت و وفاق ملی است، از این رو با کوبیدن بر طبل تفرقه و اختلاف افکنی میان سپاه و ارتش، سپاه و دولت و همچنین گروه‌های مختلف به دنبال رسیدن به اهداف خود است؛ لذا ما باید به این مسئله توجه داشته باشیم و خصوصا گروه‌های سیاسی باید بصیرت داشته باشند و درباره مسائل اساسی و حیاتی کشور اختلافات را کنار بگذارند.

سردار کارگر با تاکید بر اینکه ما باید برای مقابله با دشمن همواره آمادگی لازم را داشته باشیم، اظهار داشت: یکی از مصادیق آمادگی و توانمندی که موجب بازدارندگی در برابر دشمنان می‌شود مسئله حفظ وحدت و همبستگی میان همه اقشار و گروه‌ها، سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف کشور است که باید به آن اهتمام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه وضعیت امروز با دوران قبل از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست گفت: امروز علی‎رغم تمامی تهدیدها، فشارها و توطئه‎های استکبار جهانی، جنگ تحمیلی ۸ ساله، ملت ایران توانسته به موفقیت‎های بزرگی دست پیدا کند، تا جایی که قدرت‎های استکباری از این موفقیت‎ها احساس خطر کرده‎اند.

سردار کارگر با اشاره به دشواری‎های دوران دفاع مقدس گفت: ما در آن دوران سیم خاردار و گونی را از دیگر کشورها وارد می‎کردیم، اما امروز به جایگاهی رسیدیم که قدرتهای استکباری جهان جمع شده‎اند تا اجازه پیشرفت‎های بیشتر را به ما ندهند.

وی افزود: امروز کشورهای منطقه از لحاظ قدرت نظامی، سیاسی و فرهنگی به جمهوری اسلامی متکی هستند، کما اینکه مقام معظم معظم رهبری چند سال گذشته در حرم رضوی فرمودند: «خیلی از سلاح‌هایی که توسط مقاومت اسلامی استفاده می‌شود تولید جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با اشاره به اهمیت بهره‎گیری از راهبرد اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند «جوانهای عزیز، بچه‌های عزیز من، فردا مال شماست، آینده مال شماست، شما هستید که باید این تاریخ را با عزتش محفوظ نگه دارید، شما هستید که این بار مسئولیت را بر دوش دارید، خرمشهرها در پیش است، نه در میدان جنگ نظامی، در یک میدانی که از جنگ نظامی سخت‎تر است و در جای دیگری می‌فرمایند این جنگ سخت‎تر همان جنگ فرهنگی و اقتصادی است و بعد می‎فرمایند دشمن امروز اتاق جنگ را در وزارت خزانه‎داری آمریکا برده است و از آنجا کار را هدایت می‎کند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب چندین سال است که بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده و بارها بر آن تأکید داشتند که متاسفانه عده‎ای از مسئولان از گذشته تا به امروز این مسئله را هنوز جدی نگرفته‎اند.

سردار کارگر گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه ما باید همانگونه که در حوزه نظامی برای مقابله با دشمنان راهبرد آفندی و پدافندی داریم، در حوزه اقتصادی نیز باید دارای راهبردهای کاربردی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که در حوزه نظامی به دشمنان می‎گوییم که اگر یک موشک بزنید صد موشک می‎خورید، در حوزه اقتصاد هم باید به این سطح از دفاع دست پیدا کنیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با اشاره به وقوع حادثه سیل در برخی از نقاط کشور اقدامات صورت گرفته از سوی مردم را در این رابطه کاری ارزشمند و ستودنی ارزیابی کرد و گفت: همبستگی مردم نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، بسیج و دولت برای کمک به حادثه‎دیدگان و امدادرسانی بسیار ارزشمند و قابل ستایش است و باید بتوانیم این همدلی‎ها و وحدت را در عرصه‎های دیگر نیز به منصه ظهور برسانیم تا شاهد موفقیت‎های بیشتر باشیم.

سردار کارگر با اشاره به موضع‎گیری اخیر کاخ سفید علیه سپاه پاسداران این اقدام را از روی حماقت دولتمردان آمریکایی دانست و عنوان کرد: مردم کشور آمریکا نیز معتقدند که مسئولان‎شان افراد احمقی هستند.

وی خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که سپاه از روزهای آغازین پیروزی انقلاب تاکنون همواره خادم و خدمتگزار ملت بوده است، به طوری که امام فرمودند «اگر سپاه نبود کشور هم نبود»، امروز دشمنان خواستند تا با حمله به سپاه پاسداران در واقع به اصل انقلاب و نهادهای انقلابی حمله کنند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: امروز همانطوری که می‎بینیم همه نمایندگان گروهها و طیف‎های مختلف در مجلس شورای اسلامی لباس سپاه را به تن می‌کنند و مردم بیشتر از گذشته به سپاه افتخار می‎کنند و این یعنی سیاست آمریکایی‎ها محکوم به شکست است.

وی افزود: سپاه همواره پشتیبان مردم و مظلومان بوده است و در دوران دفاع مقدس، در فتنه‎های پیش آمده در حراست از خطوط مرزی و ایجاد امنیت کشور همواره نقش‎آفرین بوده است.

سردار کارگر بیان داشت: داعش با کمک مستشاری فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران سرلشکر قاسم سلیمانی و عده اندکی از نیروهایش در منطقه از بین رفت و بدین ترتیب دو کشور عراق و افغانستان از سیطره تروریست‎ها نجات یافتند.

وی عنوان کرد: آمریکایی‎ها به این دلیل که چرا داعش را در منطقه از بین برده‎اید می‎خواهند سپاه را مجازات کنند، چون به اذعان آقای ترامپ در روزهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ آقای اوباما و خانم کلینتون تروریست‎های داعشی را ایجاد کرده بودند. و البته آنها امروز هم دست از حمایت تروریست‎ها برنمی‎دارند؛ هر جایی که سرکردگان داعش و النصره به دام می‎افتند با بالگردهایشان آنان را به مناطق امن هلی برن می‎کنند.

سردار کارگر گفت: در سال گذشته مقرر شده بود که ۶ موزه دفاع مقدس رونمایی شود که متاسفانه به دلیل مشغله‎ای که ریاست محترم جمهوری داشتند این اتفاق نیفتاد و ان‎شاالله امسال در سوم خرداد ماه این ۶ موزه افتتاح خواهد شد.

وی افزود: همچنین بیش از ۶ موزه دیگر را در دهه فجر سال ۹۸ افتتاح خواهیم کرد که این موضوع مسئله بسیار مهمی است.

سردار کارگر تصریح کرد: امسال در حوزه زائران راهیان نور با توجه به مسائل پیش آمده و سیل‎زدگی ۱۰درصد نسبت به سال گذشته با افزایش بازدیدکنندگان مواجه بودیم؛ یک میلیون نفر فقط از استان خوزستان بازدید شده و همچنین ۳۰۰ هزار نفر از استانهای کرمانشاه، ایلام، بوشهر و هرمزگان بازدید کردند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در پایان گفت: همچنین در سال ۹۷ توانستیم سند راهبردی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را تدوین کنیم و در هیئت امنای موزه آن را به تصویب رساندیم.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

نشست ماهانه شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور به ریاست سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور و با حضور سردار سپهر جانشین ستاد مرکزی راهیان نور کشور  و فرماندهان قرارگاه های راهیان نور و

نمایشگاه دستاورد‌های دفاعی ایران در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب برگزار می‌شود

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، روز گذشته در اولین نشست تخصصی عاملین مالی این بنیاد ابتدا با تسلیت رحلت آیت‎الله هاشمی

اخلاص رمز ماندگاری شهداست/ باید صدای شهدا را به جامعه برسانیم

 سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نشست شورای معاونین این بنیاد با اشاره به وظایف خطیر کارکنان بنیاد حفظ آثار و

تقدیر حجت‌الاسلام نمازی از رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

حجت‌الاسلام و‎المسلمین «حسن نمازی» رییس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه نشست شورای معاونین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به پاس فعالیت‌ها و خدمات

سردار کارگر عروج افتخارآمیز تعدادی از کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفت

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در پیامی حادثه‌ تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را به امیر سرلشکر سید

سردار کارگر درگذشت سردار فضائلی را تسلیت گفت

 سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس طی پیامی درگذشت سردار سرتیپ پاسدار دکتر احمد فضائلی را تسلیت گفت. متن پیام  به شرح ذیل

تسلیت سردار «کارگر» درپی درگذشت والده مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در پیامی خطاب به «علی‌اصغر جعفری» مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، درگذشت والده

سردار «کارگر» انتصاب حجت‎الاسلام «رئیسی» به ریاست قوه‌قضائیه را تبریک گفت

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در پیامی به آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی»، انتصاب وی به ریاست قوه‌قضائیه را تبریک گفت. متن پیام

تکیه بر توانمندی‌های بومی ضامن پیروزی ملت در جنگ اقتصادی است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌ھای دفاع مقدس بیانیه‌ای به مناسبت سالروز عملیات بدر صادر کرد. در ابتدای این بیانیه آمده است: عملیات بدر در راستای تغییر راهبردی‌های عملیاتی و به

سیره شهدا گنجینه‌ ارزشمند برای بالندگی نسل جوان است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت روز شهدا بیانیه‌ای صادر کرد. در ابتدای این بیانیه آمده است: مطالعه و تأمل در تاریخ انقلاب و ایران اسلامی

فراخوان سومین جشنواره ملی «فانوس»

سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس برگزار می‌کند: اهداف جشنواره: گفتمان سازی هنر دفاع مقدس مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تبدیل دانش ضمنی دفاع مقدس به دانش تصریحی با

حوادث در راهیان نور انگشت‌شمار است/ وضعیت ایمنی مطلوب‌تر از گذشته است

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد با تبریک

اعزام بیش از ۷ میلیون نفر به راهیان نور در سال ۹۷

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به همراه سرهنگ «احیامحمد امیری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی با

بسط نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت ضدسلطه از کارکرد‌های سپاه است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای، با گرامی‌داشت دوم اردیبهشت‌ماه مصادف با سالروز تأسیس رسمی و تصویب اساس‌نامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این نهاد انقلابی را

سردار کارگر انتصاب فرمانده ی جدید کل سپاه را تبریک گفت

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در پیامی انتصاب سردار «حسین سلامی» به فرماندهی کل سپاه را تبریک گفت. در این پیام آمده

ضرورت توجه به بیانیه گام دوم انقلاب با نگاه کاربردی

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت‌ در جمع معاونین، روسای سازمان‌ها و مدیران‌ کل بنیاد حفظ آثار و

پیام تبریک سردار کارگر به سرلشکر جعفری

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در پیامی به سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، انتصاب وی به فرماندهی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی

سردار «کارگر» با جانباز «محمود باقرزاده» دیدار کرد +تصاویر

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌­های دفاع مقدس روز چهارشنبه (چهارم‌ اردیبهشت‌­) به همراه سردار «حسینعلی یوسفعلی­‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌­های دفاع

امروز جمهوری اسلامی، در دنیا به دفاع مقدس می‌بالد

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به همراه سردار سرتیپ دوم پاسدار «حسینعلی یوسفعلی­‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش­‌های دفاع مقدس

حماسه‌ دفاع مقدس، استحکام‌بخش پایه‌های تمدن بزرگ اسلامی

نشست شورای مدیران اداره‌­کل حفظ آثار و نشر ارزش­‌های دفاع مقدس با حضور سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سردار سرتیپ

حضور بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در راهروی ۲۷ سالن ناشران عمومی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران میزبان علاقمندان عرضه ادبیات دفاع مقدس است. این ناشر امسال

رونمایی از دو عنوان کتاب و تقدیر از مقالات برتر همایش ملی «بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»

سردار هادی مرادپیری رییس پنل علمی دفاع مقدس در مراسم اختتامیه همایش ملی «بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» اظهار داشت: ۲۷ مقاله در این حوزه به همایش ارسال

۳۱ سایت شهدای شاخص استانی رونمایی شد

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در حاشیه نشست خبری بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر از ۳۱ سایت شهدای شاخص استانی

شهید بروجردی الگویی ماندگار و مرجع در نیرو‌های مسلح است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت سالروز شهادت شهید محمد بروجردی بیانیه‌ای صادر کرد. در ابتدای این بیانیه آمده است: یادآوری حوادث و حماسه‌های هشت سال

تمسک به الگوی دفاع مقدس ضامن سربلندی ملت ایران در عرصه جنگ اقتصادی است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت چهارم خرداد «روز مقاومت و پایداری دزفول» بیانیه‌ای صادر کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: چهارم خردادماه، سالروز حماسه

نشریه «سروقامتان» با محوریت شهید بروجردی منتشر شد + pdf

به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و خبرگزاری دفاع مقدس، نشریه سروقامتان با محوریت شهید محمد بروجردی منتشر شد. در این نشریه به ابعاد مختلف شخصیتی و فعالیت‌های

سردار کارگر انتصاب فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش را تبریک گفت

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در پیامی انتصاب امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد را به فرماندهی نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی

افتتاح موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، مهندس بهرام سرمست استاندار قم با سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد. در این

ترویج فرهنگ دفاع مقدس با زبان هنر/ دفاع مقدس هرگز کهنه نمی‌شود

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اردبیل، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جریان سفر به استان اردبیل با حضور در جلسه

معاونان جدید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شدند

احکام معاونان جدید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که توسط سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صادر شد، توسط سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر»

بیانیه «گام دوم انقلاب» بیانگر حرکت رو به رشد جامعه اسلامی است/ با تأسی از شهدا در جهت رضایت الهی گام برداریم

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مراسم تکریم و معارفه معاونان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، با اشاره

سردار کارگر از مدیران رسانه ملی تقدیر کرد

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد مرکزی راهیان نور در مراسم تقدیر از قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور لوح تقدیر

خراسان شمالی میزبان 10 شهید گمنام خواهد بود

سرهنگ «احیامحمد امیری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی با اشاره به ورود شهدای گمنام به خراسان شمالی

نشست خبری رئیس ستاد اجرایی مراسم تشییع شهدای گمنام برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، طی نشست خبری که صبح امروز (شنبه 1 تیر) در ساختمان ستاد مرکزی راهیان نور برگزار

بهره‌گیری از سیره شهید چمران نیاز دائمی مدافعان انقلاب در مسیر تمدن‌سازی نوین است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت سالروز شهادت مصطفی چمران بیانیه‌ای صادر کرد. در ابتدای این بیانیه آمده است: مطالعه و تأمل در زندگی شهید مصطفی چمران